NOTATNIK MŁODEJ CZARODZIEJKI

Temat: 1/4 finalow MP U-18
Czarni Słupsk 2. (1) Smyk Prudnik 3. (2) GTK Gdynia* 4. (2) Novum Lublin** Gr. XII 1. (1) Stal Ostrów Wlkp.* 2. (1) MKS Pruszków 3. (2) Pyra Poznań** 4. (2) ... Polski 2009 2. Śląsk Wrocław 3. Czarni Słupsk 4. Turów Zgorzelec 5. TKM Włocławek 6. Novum Lublin 7. MKS MOS Pruszków 8. Znicz Jarosław Klasyfikacja 1/4 MP 2009 1. Korona Kraków, Turów Zgorzelec, Czarni Słupsk, Śląsk Wrocław 2. TKM Włocławk, Znicz Jarosław, MKS Pruszków, Novum Lublin 3. Start Lublin, Wilki Morskie Szczecin, Smyk Prudnik, Trefl Sopot 4. Poloniwa Warszawa, Astoria Bydgoszcz, MKS...
Źródło: basket2.net/forum/viewtopic.php?t=816



Temat: Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych
Jakub Załucki Igor Trela Krzysztof Krajniewski Piotr Wojdyr Łukasz Paul (GKK Grodzisk Mazowiecki) Polonia 2011 Maciej Pieklak Krzysztof Łancucki Ilija Sorokin Tomasz Snieg (MCKiS Jaworzno) Marek Popiołek (MKS Polonia) Piotr Pamuła (Stal Stalowa Wola) Marcin Nedzi Jarosław Mokros (ŁKS Łódź) Krzysztof Sulima (Gimbasket Białystok) Roman Szymanski Patryk Pełka (LA Basket Warszawa) Legia Warszawa Piotr Kwasiborski (MKS Polonia) Kamil Trybanski Rafał Holnicki-Szulc (MKS Polonia) Marcin Chojecki (MKS Polonia) Bartłomiej Piotrowski Artur Grzejszczyk Maciej Michalak Michał Wojtynski Tomasz Rudko Igor Romanowski
Źródło: basket2.net/forum/viewtopic.php?t=290


Temat: liga juniorow
3 29 1453:1099 4. UKS La Basket Warszawa 17 8 9 27 1326:1500 5. MKS Ochota Warszawa 16 10 6 26 1339:1133
Źródło: znicz.polskikosz.pl/forum/viewtopic.php?t=414


Temat: liga Juniorow Starszych
" />ruszyla liga juniorow starszych grajace druzyny: MKS MOS Pruszków POSSM Warszawa CWKS Legia Warszawa UKS Ogrodnik Sochaczew MKS Ochota Warszawa MKS Polonia Warszawa pierwszy mecz MOS wygral z POSSM 113:71,...
Źródło: znicz.polskikosz.pl/forum/viewtopic.php?t=415


Temat: liga Juniorow Starszych
" />i znamy sklad grup polfinalowych: Grupa 1: Astoria Bydgoszcz, Wisła Kraków, Polonia Przemyśl, MOS Pruszków Grupa 2: Śląsk Wrocław, Basket Kwidzyn, Pogoń Ruda Śląska, Trójka Kosz Szczecin Grupa 3: Anwil Włocławek, Zastal Zielona Góra, Polonia Warszawa, Ochota Warszawa Grupa 4: MKS Zabrze, Prokom Trefl Sopot, Pyra Poznań, Cracovia Kraków mecze naszych przeciwnikow w cwiercfinalach: Astoria Bydgoszcz - Star Bolesławiec 122:68 (35:19, ... 23:17, 15:22) Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 71:62 (17:15, 16:18, 14:14, 15:24) AZS Lublin - Wisła Kraków 46:89 (12:32, 11:17, 14:18, 9:22) Polonia Przemyśl - Legia Warszawa 85:47 (15:12, 26:12, 21:12,...
Źródło: znicz.polskikosz.pl/forum/viewtopic.php?t=415


Temat: mlodzicy 94 i juniorzy starsi MKS MOS
" />w weekend odbywal sie XIII Świąteczny Turniej Minikoszykówki Chłopców '94 - druzyna MKS MOS prowadzona przez Dominika Czubka zajela II miejsce; koncowa klasyfikacja: 1. KS "Polonia" I Warszawa 2. MKS MOS Pruszków 3. WKS "Sląsk" Wrocław 4. UKS "Trójka" Żyrardów 5. UKS C. Hartwig Katowice 6. UKS "Białołęka" Warszawa 7. GKK Grodzisk Mazowiecki 8. MKS "Ochota" Warszawa 9. UKS "Łomżyczka 10" Łomża 10. UKS "Czterdziestka" Radom 11. UKS "Olimpijczyk" Ostrów Wlkp 12. KS "Polonia" II Warszawa bylem przez chwile na finale tego turnieju - poziom niezdrowych emocji rodzicow zawodnikow (glownie Polonii) byl...
Źródło: znicz.polskikosz.pl/forum/viewtopic.php?t=329


Temat: mlodzicy 94 i juniorzy starsi MKS MOS
" /> ">w weekend odbywal sie XIII Świąteczny Turniej Minikoszykówki Chłopców '94 - druzyna MKS MOS prowadzona przez Dominika Czubka zajela II miejsce; koncowa klasyfikacja: 1. KS "Polonia" I Warszawa 2. MKS MOS Pruszków 3. WKS "Sląsk" Wrocław 4. UKS "Trójka" Żyrardów 5. UKS C. Hartwig Katowice 6. UKS "Białołęka" Warszawa 7. GKK Grodzisk Mazowiecki 8. MKS "Ochota" Warszawa 9. UKS "Łomżyczka 10" Łomża 10. UKS "Czterdziestka" Radom 11. UKS "Olimpijczyk" Ostrów Wlkp 12. KS "Polonia" II Warszawa bylem przez chwile na finale tego turnieju - poziom niezdrowych emocji rodzicow zawodnikow (glownie Polonii) ... zastraszyć i po 1 kwarcie bardzo dobrej zupełnie sie pogubili. Inna sprawa, że Polonia nie ma sobie równych. Gdyby MOS wygrał, z pewnością doszłoby do bójki rodziców polonistów z sędziami, tak...
Źródło: znicz.polskikosz.pl/forum/viewtopic.php?t=329


Temat: Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych 2009
z jednego z forum - zniszczyło mnie w nawiasach kluby, których zwodnicy są faktycznymi wychowankami MKS Polonia Jakub Jedruszak Grzegorz Popis Kamil Łaczynski Alan Czujkowski (MOS Ochota Warszawa) Miłosz Ludwin Marcin ... Sorokin Tomasz Snieg (MCKiS Jaworzno) Marek Popiołek (MKS Polonia) Piotr Pamuła (Stal Stalowa Wola) Marcin Nedzi Jarosław Mokros (ŁKS Łódź) Krzysztof Sulima (Gimbasket Białystok) Roman Szymanski Patryk Pełka (LA Basket Warszawa)...
Źródło: 78.46.87.150/~polonia/forum/viewtopic.php?t=10542


Temat: 1/4 finalow MP U-18
Kraków (Kraków 4) Grupa IV UKS REGIS Wieliczka (Kraków 1) MKS POLONIA Warszawa (Warszawa 2) SKM ZASTAL Zielona Góra (Wrocław 3) MKS MOS Konin (Poznań 4) Grupa V WKK Wrocław (Wrocław ... Wlkp. (Poznań 3) KS CENTRUM Wodzisław Śląski (Katowice 4) Grupa VII MKS SMYK Prudnik (Katowice 1) MKK PYRA Poznań (Poznań 2) MKS NOVUM Bydgoszcz (Łódź 3) ZKS INSTAL Białystok (Warszawa 4) Grupa VIII MKS Pruszków (Warszawa 1) MKS KATARZYNKA Toruń (Łódź 2) GTK Gdynia (Gdańsk 3) UKS CHROMIK Żary (Wrocław 4) --------------------------------------- dwa lata temu w finalach kadetow w tym roczniku kolejnosc byla nastepujaca: 1 ŁKS Łódź 2 MOS Pruszków 3 SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 4 MKS Nowvum Bydgoszcz 5 UKS MOSM Bytom 6 Spójnia Stargard Szczeciński 7 Prokom Trefl Sopot 8 ... i Śpica do Polonii Warszawa), na pewno wzroslo tez znaczenie druzyn majacych kadrowiczow z 93 w swoich skladach (Katarzynka Torun - Karnowski, WKK Wroclaw - Kolener, Niedzwiedzki), tak, ze ciezko typowac...
Źródło: basket2.net/forum/viewtopic.php?t=816


Temat: 2 liga 2 liga MKS
" />W pierwszym meczu o 3 miejsce w trzecioligowych rozgrywkach MOS przegrał na wyjeździe z MKS Ochota Warszawa 76:94
Źródło: znicz.polskikosz.pl/forum/viewtopic.php?t=584


Temat: turniej kadetow
" />dla zainteresowanych: II Memoriał Wacława Dziugieła Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki przedstawia poniżej terminarz II Memoriału Wacława Dziugieła w koszykówce kadetów: Grupa A - Hala MOS Pruszków ul. Gomulińskiego 4 MKS-MOS Pruszków ZKS Unia Tarnów GKK Grodzisk Maz. MKS Żyrardów 17 września 2004 rok - piątek godz. 16oo Pruszków - Żyrardów godz. 18oo Tarnów - Grodzisk 18 września 2004 rok - sobota godz. 9oo Grodzisk - Pruszków godz. 11oo Żyrardów - Tarnów godz. 15oo Pruszków - Tarnów godz. 17oo Uroczyste odsłonięcie tablicy w hali sportowej MOS Pruszków upamiętniającej Wacława Dziugieła byłego dyrektora, wybitnego ... ul. Bohaterów Warszawy 4 godz. 10oo A2 - B2 godz. 12oo A1 - B1 Grupa B - hala MOS Ochota Warszawa ul. Geodetów 1 MKS Ochota Warszawa MUKS Kotwica 50 Kołobrzeg KS Polonia Warszawa UKS Pułaski Warszawa 17 września 2004 rok - piątek godz. 16oo Ochota - Polonia godz. 18oo Kotwica - Pułaski 18 września 2004 rok - sobota godz. 10oo Ochota - Kotwica godz. 12oo Polonia - Pułaski godz. 16oo Pułaski - Ochota godz. 18oo Kotwica - Polonia 19 września 2004 rok - niedziela Finał B godz. 10oo A4 - B4 godz....
Źródło: znicz.polskikosz.pl/forum/viewtopic.php?t=74


Temat: Są wyniki, nie ma talentów.
Są wyniki, nie ma talentów. Aż trzy zespoły z Warszawy awansowały do finału koszykarskich mistrzostw Polski juniorów starszych. Ale coraz mniej dobrych koszykarzy wywodzi się z Mazowsza . http://bi.gazeta.pl/im/8/5980/z5980088X.jpg Hubert Radke i Mariusz Bacik (Polonia Warszawa) blokują Rolando Howella (Energa Czarni Słupsk) - Fot. Bartosz Bobkowski / AG Na początku marca w Polonia 2011, Polonia i Legia będą walczyć o medale w ... że koszykarze z Warszawy powinni stanowić o sile reprezentacji Polski lub przynajmniej Polskiej Ligi Koszykówki. Jest jednak zupełnie odwrotnie. Czasy, kiedy w szerokiej kadrze reprezentacji było po kilku zawodników z Mazowsza, ... od niego Kamil Pietras, wychowanek MKS Ochota, którego w 2007 roku Andrej Urlep zabrał na zachętę na ME do Hiszpanii. Karierę Pietrasa (obecnie Polonia 2011) wstrzymały ostatnio kontuzje. Podobnie jest z Łączyńskim. Dlaczego warszawskie młodzieżowe drużyny są lepsze od rywali z kraju, ale nie "produkują" klasowych zawodników? - Po pierwsze w ostatnich latach w Warszawie i okolicach mamy słabszy potencjał ludzki - ... długofalowych koncepcji i młodzi nie grają w PLK czy I lidze - kontynuuje trener z Polonii. - Jest kilku dobrze zapowiadających się chłopców, np. Michał Kwiatkowski z MKS MOS Pruszków, który ... już w wieku 16-17 lat. Tak powinno być i teraz. - Warszawa nie jest miastem, w którym młodzież stawia na sport - mówi trener Legii Robert Chabelski. - Mamy tu różne...
Źródło: nedds.pl/index.php?showtopic=169183


Temat: liga juniorow
" />liga juniorow rusza 22.10 - Pruszkow powinien zajac 2 miejsce w okregu, za Polonia terminarz: I kolejka 22.10. MKS Polonia I Warszawa – UKS 2 Wołomin CWKS Legia WarszawaMKS Polonia II Warszawa GKK Grodzisk Mazowiecki – MKS MOS Pruszków MKS Piotrówka Radom – UKS La Basket Warszawa MKS Żyrardów – MKS Ochota Warszawa II kolejka 29.10. MKS Piotrówka Radom – MKS Polonia I Warszawa UKS La Basket WarszawaMKS MOS Pruszków MKS Ochota Warszawa – CWKS Legia Warszawa UKS 2 Wołomin – MKS Żyrardów MKS Polonia II Warszawa – GKK Grodzisk Mazowiecki III kolejka 5.11. MKS Polonia I Warszawa – UKS La Basket Warszawa MKS Żyrardów – MKS Piotrówka Radom MKS MOS Pruszków – MKS Polonia II Warszawa GKK Grodzisk Mazowiecki – MKS Ochota Warszawa CWKS Legia Warszawa – UKS 2 Wołomin IV kolejka 12.11. MKS Polonia I WarszawaMKS Żyrardów MKS Ochota WarszawaMKS MOS Pruszków MKS Piotrówka Radom – CWKS Legia Warszawa UKS 2 Wołomin – GKK Grodzisk Mazowiecki UKS La Basket WarszawaMKS Polonia II Warszawa V kolejka 19.11. GKK Grodzisk Mazowiecki – MKS Piotrówka Radom MKS Żyrardów – UKS La Basket Warszawa MKS Polonia II WarszawaMKS Ochota Warszawa CWKS Legia WarszawaMKS Polonia I Warszawa MKS MOS Pruszków – UKS 2 Wołomin VI kolejka 26.11. MKS Piotrówka Radom – MKS MOS Pruszków UKS 2 Wołomin – MKS Polonia II Warszawa MKS Żyrardów – CWKS Legia Warszawa UKS La Basket WarszawaMKS Ochota Warszawa MKS Polonia I Warszawa – GKK Grodzisk Mazowiecki VII kolejka 3.12. GKK Grodzisk Mazowiecki – MKS Żyrardów MKS Ochota Warszawa – UKS 2 Wołomin MKS MOS Pruszków – MKS Polonia I Warszawa MKS Polonia II WarszawaMKS Piotrówka Radom CWKS Legia Warszawa – UKS La Basket Warszawa VIII kolejka 10.12. MKS Polonia I WarszawaMKS Polonia II Warszawa MKS Żyrardów – MKS MOS Pruszków CWKS Legia Warszawa – GKK Grodzisk Mazowiecki MKS Piotrówka Radom – MKS Ochota Warszawa UKS La Basket Warszawa – UKS 2 Wołomin IX kolejka 17.12. MKS Polonia II WarszawaMKS Żyrardów GKK Grodzisk Mazowiecki – UKS La Basket Warszawa MKS Ochota WarszawaMKS Polonia I Warszawa MKS MOS Pruszków – CWKS Legia Warszawa UKS 2 Wołomin – MKS Piotrówka Radom REWANŻE X kolejka 7.01. UKS 2 Wołomin – MKS Polonia I Warszawa MKS Polonia II Warszawa – CWKS Legia Warszawa MKS MOS Pruszków – GKK Grodzisk Mazowiecki UKS La Basket WarszawaMKS Piotrówka Radom MKS Ochota WarszawaMKS Żyrardów XI kolejka 14.01. MKS Polonia I WarszawaMKS Piotrówka Radom MKS MOS Pruszków – UKS La Basket Warszawa CWKS Legia WarszawaMKS Ochota Warszawa MKS Żyrardów – UKS 2 Wołomin GKK Grodzisk Mazowiecki – MKS Polonia II Warszawa XII kolejka 21.01. UKS La Basket WarszawaMKS Polonia I Warszawa MKS Piotrówka Radom – MKS Żyrardów MKS Polonia II WarszawaMKS MOS Pruszków MKS Ochota Warszawa – GKK Grodzisk Mazowiecki UKS 2 Wołomin – CWKS Legia Warszawa XIII kolejka 18.02. MKS Żyrardów – MKS Polonia I Warszawa MKS MOS Pruszków – MKS Ochota Warszawa CWKS Legia WarszawaMKS Piotrówka Radom GKK Grodzisk Mazowiecki – UKS 2 Wołomin MKS Polonia II Warszawa – UKS La Basket Warszawa XIV kolejka 25.02. MKS Piotrówka Radom – GKK Grodzisk Mazowiecki UKS La Basket WarszawaMKS Żyrardów MKS Ochota WarszawaMKS Polonia II Warszawa MKS Polonia I Warszawa – CWKS Legia Warszawa UKS 2 Wołomin – MKS MOS Pruszków XV kolejka 4.03. MKS MOS Pruszków – MKS Piotrówka Radom MKS Polonia II Warszawa – UKS 2 Wołomin CWKS Legia WarszawaMKS Żyrardów MKS Ochota Warszawa – UKS La Basket Warszawa GKK Grodzisk Mazowiecki – MKS Polonia I Warszawa XVI kolejka 11.03. MKS Żyrardów – GKK Grodzisk Mazowiecki UKS 2 Wołomin – MKS Ochota Warszawa MKS Polonia I WarszawaMKS MOS Pruszków MKS Piotrówka Radom – MKS Polonia II Warszawa UKS La Basket Warszawa – CWKS Legia Warszawa XVII kolejka 18.03. MKS Polonia II WarszawaMKS Polonia I Warszawa MKS MOS Pruszków – MKS Żyrardów GKK Grodzisk Mazowiecki – CWKS Legia Warszawa MKS Ochota WarszawaMKS Piotrówka Radom UKS 2 Wołomin – UKS La Basket Warszawa XVIII kolejka 25.03. MKS Żyrardów – MKS Polonia II Warszawa UKS La Basket Warszawa – GKK Grodzisk Mazowiecki MKS Polonia I WarszawaMKS Ochota Warszawa CWKS Legia WarszawaMKS MOS Pruszków MKS Piotrówka Radom – UKS 2 Wołomin
Źródło: znicz.polskikosz.pl/forum/viewtopic.php?t=414


Temat: rusza III liga
Mazowsze Grójec 5. MKS ŻKK Żyrardów 6. SKK Siedlce 7. UKS Nowa Wieś 8. KS Legion Legionowo I ETAP I kolejka 30.09. Grupa A KS Piaseczno – OTK Ostrołęka POSSM Warszawa – AZS UW Warszawa (4.10.) UKS 2 Wołomin – MKS MOS Pruszków KS Świder Otwock – UKS La Basket Warszawa Grupa B UKS 3 Milanówek – AZS PW Warszawa MKS Ochota – GKS Mazowsze Grójec MKS ŻKK Żyrardów – SKK Siedlce UKS Nowa Wieś – KS Legion Legionowo II kolejka 7.10. Grupa A OTK Ostrołęka – POSSM Warszawa AZS UW Warszawa – UKS 2 Wołomin MKS MOS Pruszków – KS Świder Otwock UKS La Basket Warszawa – KS Piaseczno Grupa B UKS 3 Milanówek – MKS Ochota GKS Mazowsze Grójec – MKS ŻKK Żyrardów SKK Siedlce – UKS Nowa Wieś KS Legion Legionowo – AZS PW Warszawa III kolejka 14.10. Grupa A KS Piaseczno – AZS UW Warszawa POSSM WarszawaMKS MOS Pruszków (18.10.) UKS 2 Wołomin – UKS La Basket Warszawa KS Świder Otwock – OTK Ostrołęka Grupa B AZS PW Warszawa – GKS Mazowsze Grójec MKS Ochota – SKK Siedlce MKS ŻKK Żyrardów – KS Legion Legionowo UKS Nowa Wieś – UKS 3 Milanówek IV kolejka 21.10. Grupa A AZS UW Warszawa – KS Świder Otwock MKS MOS Pruszków – KS Piaseczno UKS La Basket Warszawa – POSSM Warszawa OTK Ostrołęka – UKS 2 Wołomin Grupa B GKS Mazowsze Grójec – UKS Nowa Wieś SKK Siedlce – AZS PW Warszawa KS Legion Legionowo – MKS Ochota UKS 3 Milanówek – MKS ŻKK Żyrardów V kolejka 28.10. Grupa A KS Piaseczno – UKS 2 Wołomin KS Świder Otwock – POSSM Warszawa MKS MOS Pruszków – UKS La Basket Warszawa AZS UW Warszawa – OTK Ostrołęka Grupa B AZS PW WarszawaMKS ŻKK Żyrardów UKS Nowa Wieś – MKS Ochota SKK Siedlce – KS Legion Legionowo GKS Mazowsze Grójec – UKS 3 Milanówek VI kolejka 4.11. Grupa A POSSM Warszawa – KS Piaseczno (8.11.) UKS 2 Wołomin – KS Świder Otwock OTK Ostrołęka – MKS MOS Pruszków UKS La Basket Warszawa – AZS UW Warszawa Grupa B MKS Ochota – AZS PW Warszawa MKS ŻKK Żyrardów – UKS Nowa Wieś UKS 3 Milanówek – SKK Siedlce KS Legion Legionowo – GKS Mazowsze Grójec VII kolejka 11.11. Grupa A KS Piaseczno – KS Świder Otwock OTK Ostrołęka – UKS La Basket Warszawa POSSM Warszawa – UKS 2 Wołomin (15.11.) AZS UW WarszawaMKS MOS Pruszków Grupa B AZS PW Warszawa – UKS Nowa Wieś UKS 3 Milanówek – KS Legion Legionowo MKS OchotaMKS ŻKK Żyrardów GKS Mazowsze Grójec – SKK Siedlce REWANŻE: VIII kolejka 18.11. Grupa A OTK Ostrołęka – KS Piaseczno AZS UW Warszawa – POSSM Warszawa MKS MOS Pruszków – UKS 2 Wołomin UKS La Basket Warszawa – KS Świder Otwock Grupa B AZS PW Warszawa – UKS 3 Milanówek GKS Mazowsze Grójec – MKS Ochota SKK Siedlce – MKS ŻKK Żyrardów KS Legion Legionowo – UKS Nowa Wieś IX kolejka 25.11. Grupa A POSSM Warszawa – OTK Ostrołęka (29.11.) UKS 2 Wołomin – AZS UW Warszawa KS Świder Otwock – MKS MOS Pruszków KS Piaseczno – UKS La Basket Warszawa Grupa B MKS Ochota – UKS 3 Milanówek MKS ŻKK Żyrardów – GKS Mazowsze Grójec UKS Nowa Wieś – SKK Siedlce AZS PW Warszawa – KS Legion Legionowo X kolejka 2.12. Grupa A AZS UW Warszawa – KS Piaseczno MKS MOS Pruszków – POSSM Warszawa UKS La Basket Warszawa – UKS 2 Wołomin OTK Ostrołęka – KS Świder Otwock Grupa B GKS Mazowsze Grójec – AZS PW Warszawa SKK Siedlce – MKS Ochota KS Legion Legionowo – MKS ŻKK Żyrardów UKS 3 Milanówek – UKS Nowa Wieś XI kolejka 9.12. Grupa A KS Świder Otwock – AZS UW Warszawa KS Piaseczno – MKS MOS Pruszków POSSM Warszawa – UKS La Basket Warszawa (13.12.) UKS 2 Wołomin – OTK Ostrołęka Grupa B UKS Nowa Wieś – GKS Mazowsze Grójec AZS PW Warszawa – SKK Siedlce MKS Ochota – KS Legion Legionowo MKS ŻKK Żyrardów – UKS 3 Milanówek XII kolejka 16.12. Grupa A UKS 2 Wołomin – KS Piaseczno POSSM Warszawa – KS Świder Otwock (20.12.) UKS La Basket WarszawaMKS MOS Pruszków OTK Ostrołęka – AZS UW Warszawa Grupa B MKS ŻKK Żyrardów – AZS PW Warszawa MKS Ochota – UKS Nowa Wieś KS Legion Legionowo – SKK Siedlce UKS 3 Milanówek – GKS Mazowsze Grójec XIII kolejka 6.01. Grupa A KS Piaseczno – POSSM Warszawa KS Świder Otwock – UKS 2 Wołomin MKS MOS Pruszków – OTK Ostrołęka AZS UW Warszawa – UKS La Basket Warszawa Grupa B AZS PW WarszawaMKS Ochota UKS Nowa Wieś – MKS ŻKK Żyrardów SKK Siedlce – UKS 3 Milanówek GKS Mazowsze Grójec – KS Legion Legionowo XIV kolejka 13.01. Grupa A KS Świder Otwock – KS Piaseczno UKS La Basket Warszawa – OTK Ostrołęka UKS 2 Wołomin – POSSM Warszawa MKS MOS Pruszków – AZS UW Warszawa Grupa B UKS Nowa Wieś – AZS PW Warszawa KS Legion Legionowo – UKS 3 Milanówek MKS ŻKK Żyrardów – MKS Ochota SKK Siedlce – GKS Mazowsze Grójec
Źródło: znicz.polskikosz.pl/forum/viewtopic.php?t=410